Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Бояна
990 €
1 936.27 лв.

(9.9 €, 19.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:47 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 20 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
1-ви от 3
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Предлагаме Ви напълно обзаведен апартамент, разположен на изключително комуникативно и спокойно място.

Апартаментът се състои от просторен хол с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетни, антре и тераса.
Жилището е ситуирано в добре поддържана тухлена сграда, с изключително ниски месечни разходи. Отоплението е на газ, наличен е и климатик.

Предимства на имота:
Просторен и топъл тристаен апартамент
Две самостоятелни спални
Две бани за максимален комфорт
Ниски сметки за ток и отопление
Спокойна и зелена локация
Възможност едната спалня да бъде обзаведена по желание на наемателя
Възможност за гараж 100
Поддържани общи части

Локация:
Тиха и предпочитана част на кв. Бояна
Бърз достъп до бул. България
В близост до магазини и спирки на градски транспорт
Спокойна среда с чист въздух

За повече информация или оглед се свържете с нас. Код за огледи: 71101.

Последвайте ни в социалните мрежи, където също може да разгледате нашите актуални предложения.
Facebook - https://www.facebook.com/AssistProperty
Instagram - https://instagram.com/assist.property?igshid=MTNkZmZnZjhoM3ZpMg==
За контакт:
0888238737

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АСИСТ
0888 238 737
АСИСТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
assist.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.Гоце Делчев 115 ет.2
http://www.assistproperty.net
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ